הגונגל של עולם ההכרויות

תוכן שיווקי

 

עולם הזוגיות שרוי בתהפוכות ומביא עימו המון תסכולים, בעיקר בשל הקושי למצוא זוגיות לטווח הארוך. לכן החלטנו לבדוק מה הדרך הכי טובה למציאת זוגיות לטווח הארוך בג'ונגל של החיים. כדי להשיג את התשובות פנינו אל משרדי שידוכים שונים, בניהם משרד שידוכים "יחד הכרויות". המשיכו לקרוא וגלו אותם.


נתחיל בהתחלה, איך בכלל נוצר מצב שעולם ההכרויות הפך לג'ונגל בו היכולת למצוא זוגיות ארוכת טווח לרוב נראית כבלתי אפשרית?

אם נסע אחורה בזמן נוכל לראות כי ישנם שינויים בין התקופות בתחום הזוגיות הנוצר בגלל המון גורמים, כמו: שינוי בסדרי העדיפויות, שינוי בשאיפות ועוד. אך, הגונג'ל נוצר כי אנשים שוללים אחד את השני על סיבות לא מהותיות ופוסלים עוד לפני שהספיקו להכיר, אבל יותר מכל המחשבה על שאם לא טוב אז פשוט נעבור לבא בתור. אנשים לא מנסים לגרום למשהו להצליח, הם מצפים שזה יעבוד מעצמו ואם לא  אז הם פשוט פורשים ועוברים הלאה.

אז מה הפתרון? איך מוצאים זוגיות לטווח הארוך במשרדי הכרויות ובכלל?

נשמח לתת את התשובות על כך מניסיון שלנו:

  1. תתחילו בלהכין לעצמכם רשימה של מה אתם מחפשים בבן /בת זוג שלכם. בראש הרשימה תרשמו את הדברים החשובים ביותר עבורכם שהם מאסט ועליהם בטוח תפסלו.
  2. עכשיו הכינו רשימה של כל האנשים שפסלתם ולמה, בחנו את הרצונות שלכם ביחס למה פסלתם ונסו להבין האם יכולתם לתת לקשר הזה הזדמנות אמיתית ולא לפסול אותה ישר.
  3. נסו לעשות סוויץ' ולשנות את הגישה שלכם לפני הדייט הבא, או ההכרות הבאה.

ואם ניסינו את כל זה ועדיין לא הצלחנו לעשות את הסוויץ' ולמצוא זוגיות ארוכת טווח?

אם כל זה לא עזר אנחנו ממליצים לפנות אל המומחים בתחום - תפנו אל משרד הכרויות ושידוכים שיעזור לכם לעבור את התהליך ולהנחות אתכם בביצוע הסוויץ' ובמציאת זוגיות.  שידוך יכול להוות עבור הרבה אנשים פתרון מעולה.

בהנחה שפנינו למשרד שידוכים, באיזה לבחור ומה המחירים עליהם אנחנו מדברים?

תראה, גם היום יש משרדים המתמקדים באוכלוסיות שונות,  כמו בעולם הדתי או משרד שידוכים לחילוניים שלא מקבל אוכלוסיות דתיות, אך רובם נותנים מענה לכולם. לגבי נושא המחירים בכל משרד שידוכים מחירים שונים, כי זה תלוי במשרד עצמו, באלו מערכות וצוות הוא מפעיל.

לסיכום, אם הנכם מסתדרים בג'ונגל של עולם הזוגיות אתם מוזמנים לפנות אל משרד שידוכים ולשמוע עוד, ניתן ליצור קשר עם יחד הכרויות בטלפון: 073-7815503