10 יתרונות שיש במטבחים של מטבחי דניאל - שפשוט אי אפשר להתעלם מהם

תוכן שיווקי

 

בחירת המטבח נחשבת למשימה קריטית בבית הלקוח. החדר אינו מהווה רק את מקום הכנת המזון הביתי, אלא כר פורה של עיצובי אריחים, חיפויים ופרזול. ככזה, עליו להיות מעוצב בסטנדרטים גבוהים במיוחד, תוך הקפדה על חומרי גלם המתאימים לשגרה של חדר שירות אינטנסיבי. השילוב של שני האלמנטים הללו מצריך את הסדרת המטבח במקום מקצועי המתמחה במטבחים בלבד. חברת מטבחי הבוטיק מטבחי דניאל מייצרת עבור הלקוח מטבח טיילור-מייד בהתאמה אישית לרצונותיו ולמבנה ביתו, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים במיוחד.

מעצבים עבורך את המטבח בכל סגנון

בחברת מטבחי דניאל ניתן להסדיר מטבח כפרי, מטבח מודרני מהפנט, מטבח בסגנון עיצוב אנגלי או איטלקי, ויש גם קולקציה של מטבחים בגווני צבע מיוחדים, ירוקים, אפורים, שמנת ומטבחים לבנים שלג. המטבח מותאם עבורכם הם בגוון והן בקונסטרוקציה של עיצוב הארונות והפרזול.

מקפידים על סטנדרטים דקורטיביים מותאמים לביתך

ידוע כי ישנם חדרים גדולים לצד חדרים קטנים, חדרים עם כיווני אור שמש רבים לצד מטבחים של חלון אחד. אנו מתאימים את עיצובו של המטבח שלכם על פי הסטנדרטים בחדר שלכם ודואגים להגשמת מראה מושלם המתאים לו. כל רכיב במטבח ייראה בדיוק כפי הנדרש, ללא בליטות בחדרים קטנים או חלקים קטנים מדי במרחבים הגדולים.

מטבחי דניאל 01
קרדיט לתמונה: מטבחי דניאל.

משתמשים בחומרי גלם ייעודיים ועמידים בלבד

בחנויות מעצבים לא מעטות, השימוש בחומרי גלם איכותיים, כאלו שיחזיקו בבית הלקוח זמן רב גם תחת תנאים קשים אינו תמיד נחלת המציאות. במטבחי דניאל כל רכיב פרזול, דלת או מגירה שנבחר – נבחר לשרת אתכם להרבה מאד שנים קדימה, תוך עמידה בעומסי חום, לחות וקור.

אי למטבח בחדרים הבינוניים והגדולים

במטבחי דניאל ניתן לרכוש מטבחים עם אי. בחדרים אלו ממוקם מזנון מרכזי המשמש כמקום הכנת מזון נוסף ועמדת ישיבה. ניתן להוסיף אליו כסאות ברים מוגבהים וליהנות מחוויית ישיבה כמו של פאב. בכך, המקום יכול לשמש כעמדת ארוחות נוספת לפינת האוכל. לרוב, באי למטבח יהיו פתרונות אחסון תחתונים בדמות ארונות ומגירות.

שימוש בזכוכית ועץ כאמצעי עיצוב

בדרך כלל, חומרים אלו משמשים כאמצעי קונסטרוקציה. כאן, ניתן לייצר עבורכם את התבנית העתיקה של עיצוב בעץ ובזכוכית, עם מראות עץ עתיקים וזכוכיות ירוקות-כחולות בגוון הטבעי.

שימוש בזכוכית מודפסת כאמצעי עיצוב מודרני

לחילופין, ניתן להשתמש בזכוכית כדי לעצב עבורכם מטבח מודרני מקורי. במקרה זה נשתמש בחיפויים ייעודיים לזכוכית ומעליהם – נטמיע זכוכית שקופה לחלוטין ליצירת הברק הנדרש.

עבודה והתנהלות קלה ופשוטה בכל מטבח

אחד היתרונות הבולטים של מטבחי דניאל הוא יצירת מטבחים ארגונומיים עבור הלקוח. האחרון ייהנה מעבודה נקייה וחלקה, אחסון נוח והתנהלות פשוטה בעת הכנת המזון וסידור המוצרים. המטבח של מטבחי דניאל הוא כזה שאף משתמש לא ימהר לעזוב.

מטבחי דניאל 02
קרדיט לתמונה: מטבחי דניאל.

הכנה למכשירים חשמליים באופן ייעודי

בל נשכח כי המטבח בסופו של דבר מיועד למכשירי חשמל: מקרר, תנור ואם רוצים אז מדיח כלים. המטבחים שלכם מוגשים לכם בהתאמה למכשירים החשמליים הייעודיים שלכם, תוך השארת נימות להטמעתם.

תמיכה במוצרי המטבחים לאחר שנרכשו

מטבחי דניאל מספקת ללקוחותיה תמיכה מלאה במוצרי המטבח שנרכשו, ייעוץ לגבי ניקיון ותחזוקה לשמירה ארוכת טווח של המטבח ועצות להתנהלות נכונה בתוכו.

המטבח המושלם לכל משתמש ומשתמשת

מטבחי דניאל מעניקה לכל לקוח את המטבח המתאים לו בעיצוב, בקונסטרוקציה, בחומרי הגלם, בהתנהלות וכמובן בהרגשה האישית שלו. בוטאו להתנסות בחוויית מטבחים ייחודית בבית מטבחי דניאל, הכתובת שלכם למטבחי בוטיק!