סט סכינים מומלץ

כל אזור בבית דורש מגוון של מוצרים די בסיסים, גם על מנת להצליח ולקיים את הפעילות אליו האזור יועד וגם על מנת להיות להפיק את המירב ממנו, כמו למשל אזור סלון מפנק אשר בעיצובו ניתן לא רק להתפנק במערכת כורסאות מפנקת אלא גם במערכת קולנוע שתוכל להפוך כל צפייה למהנה. על כן גם כאשר מדובר במטבח מומלץ להכיר ביכולת המעולה של כלי הגשה כמו הצלחות, שולחנות אירוח ועוד אביזרים שונים כמו סט סכינים שיוכל להפוך כל בישול וחיתוך לא רק לחוויה מקצועית אלא גם את התוצר הסופי למעולה ממש!

סט סכינים מומלץ-פתרונות חיתוך עבור כל מוצרי הגלם

כאשר מדובר באביזרים למטבח מומלץ מאוד שלא ''לחפף'' בחיפוש אחר הציוד המתאים, כך אפשר להתחיל בהמלצה הראשונה בסט סכינים מומלץ והוא כמובן סט סכינים מקצועי מחברת ARCOSTEEL ובו ניתן לקבל תשעה סכיני שף, מעמד מקצועי מעץ ומספריים איכותיות. בסט זה ניתן למצוא מוט השחזה בן 25 ס''מ, סכין לחם משוננת ומקצועית הפורסת את כל סוגי הלחם, ללא קריעה של הלחם אלא דרך חיתוך מעולה ומדויק. אל כל אלו מצטרפים גם סכין שף יפנית בשם ''בנטוקו'', המאפשרת פריסה קלה של בשר, דגים וירקות לגדלים שונים ומעולים.

קרדיט תמונה: FREEPIK
קרדיט תמונה: FREEPIK

מלבד אלו בסט זה קיימים גם סכין שירות, סכין שף לקיצוץ ופריסה של ירקות וכמובן מספריים מעולות לחיתוך מהיר וקל של עופות שלמים ולהב מצוינת לפירוק של עצמות העוף. עלות של סט זה נעה ארבע מאות שקלים ועד לחמש מאות וחמישים שקלים.

סט סכינים יפני מקצועי

המטבח האסייתי הולך וגדל בתוך לא מעט מטבחים מערביים, בין אם במנות המשלבות טעמים וניחוחות אסייתיים ועד לשימוש בסכינים יפניים מעולים של חברת DEKO הכוללת שמונה סכיני שף מעולים. סט זה כולל בתוכו סכין קיצוץ וחיתוך בגודל של 12.5 ס''מ וידית נוחה בגודל של 24 ס''מ, לצד סכין לכרסום עצמות עם להב בגדל של כחמישה עשר ס''מ. כמובן שאל הסכינים המעולים הללו מצטרפים עוד שישה סכינים העונים למגוון פתרונות חיתוך כאשר עלות הסט נעה בין 400 עד 370 שקלים.