לייקים לפייסבוק – מה חשוב לדעת?

תוכן שיווקי

 

את הרשת החברתית המצליחה, כולם מכירים, היא מלאה בשיח קבוצתי, דיונים בקבוצות לפי נושאי עניין, היא מאפשרת לשתף אנשים בחוויות, סיפורים ותמונות והיא כמובן נחשבת לכלי שיווקי מצליח במיוחד בימים אלה בעקבות החשיפה המוגברת של הצרכנים לתכנים שיש בו. בגלל זה אנו עדים למספר רב של רשתות חברתיות חדשות המנסות למצוא את מזלן ולהפוך לעוד רשת חברתית מוצלחת. אך פייסבוק משאירה חותם בלתי נשכח בין כל אותן רשתות. כל מי שמעלה את התכנים מעוניין שיהיו לו לייקים לפייסבוק , הרי אם תקבלו יותר לייקים זה ייראה שהחשבון שלכם או המודעה שלכם מעניינת, כמה פעמים נכנסתם לקרוא פוסט בגלל כמות הלייקים הגבוהה או כמות התגובות הגבוהה שיש לו? אנו בטוחים שיותר מפעמיים, הרי לכולנו התנהגות זהה ברשתות החברתיות וכולנו רוצים כמה שיותר לייקים לפייסבוק.

התנהגות הצרכן ברשתות החברתיות

חשוב להבין שהצרכן נמצא זמן רב ברשתות החברתיות ולכן לייקים לפייסבוק הם בעלי חשיבות בדיוק כמו שבשיחה חברתית פיזית יאשרו כל דבר שייאמר על ידי מישהו מהקבוצה, לייקים הם חיזוקים לנאמר. אם זה פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק ועוד. בזמן שהצרכן גולש בפייסבוק וצורך תכנים יש לו צרכים, מחשבות, כוונות רכישה וכו' כאן בדיוק נוצר החיבור בין הפיכת הרשת החברתית לכלי שיווקי מצליח, כזה שמגיע להפוך את המשתמש מפסיבי לאקטיבי. הגולש נכנס להעביר את הזמן שלו, לקבל קצת שקט ולצפות בעולמם של אחרים והוא מוצא את עצמו רוכש משהו שהוא חשב לרכוש אותו כבר זמן מה או שהוא קיבל החלטה חדשה שהוא צריך את אותו המוצר או השירות.

הפייסבוק ידוע ככלי שניתן להתייעץ בו, חלוקת הקבוצות לתחומי עניין שונים וריבוי הדפים העסקיים מאפשרים חשיפה ודיון על מה שהצרכן מחפש. כיום המלצות הגולשים הם חלק בלתי נפרד מהחלטת הרכישה של הצרכן הישראלי, הוא שואל, בודק ומתייעץ לפני שהוא רוכש, במיוחד כאשר מדובר במוצרים שהמחיר שלהם גבוה. לכן העולם השיווקי עוסק כיום לא רק בעוד לייקים לפייסבוק , אלא גם במכירת חבילות של קניית לייקים לפוסטים באינסטגרם, רכישת צפיות ביוטיוב ועוד. אותן ניתן לרכוש אצל דיגיטל בוסט המתמחה בחבילות מסוג זה.

החבילות הללו מקרבות אתכם אל הצרכן, כל חשיפה בקבוצות או דפים עסקיים מזכיר לצרכן את המותג והנעה נכונה לפעולה תגרום לו לעשות את הפעולה שתרצו שהוא יעשה. כדי ליצור תדמית שיווקית חיובית עליכם לדאוג לכמות מכובדת של לייקים לפייסבוק, תוכן עשיר בידע וערך מוסף ובעיקר תפעול שוטף של הדף שלכם.

חברות רבות מציעות שימוש בהמלצות משתמשים בתשלום בגלל שזיהו את הפוטנציאל הגבוה של השיווק בדרך זו, אך לאחרונה בית המשפט קבע כי זו הטעייה ויש לשתף את הצרכן, גילוי נאות, כדי למגר את התופעה. כך שלבעל עסק נותר יתרון אחד, מיתוג בצורה איכותית, פרסום תמונות גרפיות מושכות, עם טקסטים מעניינים, מצחיקים ומאתגרים. כמובן יש לתת נראות של דף מעניין ומרתק כדי שהמשתמש יבין שכדאי לו להיכנס ולעשות גם הוא לייק. אז ככל שיש יותר לייקים לפייסבוק ברור למשתמש שיש לדף הזה משהו מעניין להציע. וכעסק אנו בטוחים שיש לכם הרבה מה להציע לצרכנים.

לייקים לפייסבוק – המיתוג החדש

חבילות רכישה כמו קניית לייקים לפוסטים באינסטגרם או לייקים לפייסבוק קיימים כדי להגדיל את המוניטין ברשת החברתית וליצור מיתוג חיובי אצל הצרכן. זה בדיוק כמו שתשקיעו בחנות פיזית על שיפוץ ועיצוב. זוהי הנראות שלכם, זה בדיוק המבט הזה מבחוץ שגורם למשתמש לחשוב האם להיכנס ולצפות במה שיש לעסק להציע או לא. ברור לכם שבדיוק כמו שהייתם משפצים את החזית שלכם בדרך הטובה ביותר, עליכם לדאוג לחזית טובה גם בדיגיטל, ברשתות החברתיות ובאתר העסק כי זו החזית הדיגיטלית שלכם. כי שם פוגשים את החנויות, הן הפכו לדיגיטליות ואנשים מרשים לעצמכם לרכוש באינטרנט כמעט כל דבר.

אם בעבר אנשים חששו לרכוש, כיום התנהגות הרכישה משתנה, הם לא חוששים, הם יודעים שיש אפשרות להחזיר את המוצרים במידה והם לא יהיו טובים ומספר הזמנות שביצעו והוכתרו כהצלחה מעניקות להם את התחושה שרכישה באינטרנט היא לא כזאת נוראית. תקופת הקורונה העצימה את מספר האנשים שביצעו רכישות אינטרנטיות, כך שאם הם חששו בעבר, היום הם מבינים שאין מימה לחשוש, יש לפנות לאתרים אמינים, לרכוש מדפי עסק איכותיים, רק צריך לעשות זאת נכון. לחפש המלצות מאנשים שרכשו, לקרוא את תנאי הרכישה ועוד.


קרדיט לתמונה: FREEPIK

אם תשאלו היום את אנשי השיווק היכן הכי חשוב להם למתג את עצמם, הם יגידו לכם בצורה ברורה מאד – המיתוג החשוב ביותר הוא ברשתות החברתיות, להתאים את המיתוג לקהל היעד ולהיות היכן שהם נמצאים. לעשות סקר שוק ברור, היכן הצרכן שלי מבלה את רוב זמנו, האם בגוגל? בפייסבוק או בטיק טוק? שאלה זו עוזרת להבין אם כדאי להשקיע בעוד לייקים לפייסבוק או בקמפיין גוגל ממומן. מחקר הצרכן נעשה מידיי יום, כאשר המשווק נכנס לבדוק את הפרמטרים של הפרסומים שלו בדוחות, כאשר הפרמטרים לא זזים ואין חדש תחת השמש, כדאי לבחון את הדברים מחדש, את הקמפיין ברמת קהל היעד, תחומי העניין ואולי אפילו להחליף את המודעה והמסר שהעברתם. לעיתים שינוי בחשיבה מאפשר להגיע לעוד קהל שלא חשבתם עליו לפני ולעוד מספר לייקים לפייסבוק.

הצלחת קמפיין או ניהול דף עסקי נמצא ביכולת של העסק להבין את הקהל שלו, להציג לו בדיוק את מה שהוא צריך ולהניע אותו לפעולה הנכונה תוך זמן קצר. ואם עדיין לא הצלחתם פייסבוק נותנת לכם את הכלים להצליח. היא מאפשרת לכם לנתח את מעורבות המשתמשים בדף שלכם לפי מין, גיל ואזור גאוגרפי. תוכלו לקבל נתונים ברורים שיעזרו לכם לקבל החלטות שיווקית בהמשך, כי חייב כל הזמן חדש, לעדכן תוכן ולגרום לעוד לייקים לפייסבוק.

אם טרם פתחתם דף עסקי, זה הזמן לעשות זאת. אל תחששו מכמות לייקים נמוכה, כי אפשר להגדיל אותה בקלות בעזרת דיגיטל בוסט, רכישת חבילת לייקים לפייסבוק שמצליחה לעורר את החשבון שלכם ולהציגו כחשבון בעל מוניטין. היא מאפשרת חשיפה משמעותית תוך זמן קצר, בעידן של היום הסבלנות פוחתת וכדאי להגיע לצרכן כמה שיותר מהר לפניי שיפנה למתחרים שלך. השירותים שניתנים אינם דיסקרטיים ומאובטחים.

זכרו שאתם יכולים לקבל לייקים לפייסבוק גם מיצירת תכנים איכותיים ושיתופים בשאר הרשתות. גם אם תרכשו לייקים, אתם עדיין תצטרכו להתאים את התוכן לעמוד שלכם ולקהל היעד, ליצור מדריכים, טיפים, מאמרים איכותיים, סרטונים מובילים ועוד. אנו ממליצים לכם להיות מעורבים בקבוצות בעלי תחום עניין דומה לעיסוק שלכם, תהיו שם, תשתפו, תדברו ותהיו חלק בלתי נפרד מהקבוצה. זה יעזור לכם למתג את עצמכם מול קהלי היעד הרלוונטיים לכם. כאשר הם יצטרכו להגיע אל הרכישה הזו, הם יזכרו את הפעילות שלכם והסבירות שהם ייפנו אליכם תהיה גבוהה, כך בדיוק עובד השיווק ברשתות החברתיות ובפייסבוק במיוחד. אז כן, לייקים לפייסבוק זה חשוב אבל תוכן הוא הכי חשוב ואין לוותר על תוכן איכותי.

דיגיטל בוסט DigitalBoost
דוד סחרוב 3, ראשון לציון, 7570703
טלפון: 03-518-4300
digitalboost.co.il