קבלת שבת עם קובי עוז

קובי עוז הגיעו לביקור מפעל הפיס ביום שלישי הקרוב בתאריך 13/12/2016 ברחוב ויצמן 21, קבלת פנים ופתיחת שערים החל משעה 19:30 ותחילת המופע בשעה 20:00, כרטיסים ניתן לרכוש ב- 35 ש"ח בטלפון: 04-8573554.
אורחים: שולי רנד וישי ריבו, במעמדו של ראש עיריית טירת כרמל

מאות מתושבי העיר שהגיעו למופע המרשים והמלהיב של קובי עוז נהנו מהופעה משובחת שנערך באשכול פיס. את יריית הפתיחה של הערב התלחנו עם נאום קצר של ראש העיר אריה טל עם ברכה אישית והוקרת תודה למפעילי הערב ובכל השנה. ראש העיר הודה למנהל מחלקת התרבות העירונית על הבאת התרבות לעיר והכנסת גוונים חדשים, הודה ראש העיר לכל הגופים והתורניים שתורמים רבות להצלחתה של המופיעים.
בסיום כל הבכרות והאיחולים החלה מופעתו של קובי עס שנקרא: "סולם יעקב" שדרך המופיע אנו נזכרים ביום השבת דרך הפיוטים והשירים של סבא של קובי עוז עם מספר זכרונות מבית אביו.

בתחילת המופיע הקהל כבר נרגש מההופעה אשר נפתחה עם הפיוטים המיוחדים של סבא של קובי אשר ריגשו את הקהל, המשך המופיע כלל פיוטים ושירים של סבא של קובי בשילובם של האמן המצליח אשר הלך בדרכו של סבא, קובי סיפור מספר סופורים מרגשים על הבית שהוא גדל והחוויות שהוא עבר. לקראת סוף הערב הצטרפו האמונים שולי רנד וישי ריבו.