בריכת אינטקס – פתרון מושלם עבור ילדים

תוכן שיווקי

 

אחת הבעיות הגדולות של הורים בימינו, היא לגרום לילדים שלהם להניח את המסכים בצד ולצאת החוצה לשחק. הורים בשנות האלפיים יודעים עד כמה זה קשה, ורבים מהם לא מצליחים להבין, למה הילדים שלהם לא עושים את מה שהם נהגו לעשות בילדותם, לבלות כל היום בחוץ, במשחקים עם חברים.

ישנן דרכים שונות כיצד לגרום לילדים לעזוב את המסכים ולצאת לבלות בחוץ. יש מי שקונה לילדים שלו אופניים, יש מי ששולח אותם לחוגי ספורט, טיולים, יש מי שמגביל באופן דרסטי את השימוש במסכים, ויש מי שמתקין בבית מתקנים שונים שיאפשרו לילדים ליהנות ועדיין להיות קרובים.

בריכת אינטקס היא דרך נהדרת לתת לילדים אפשרות לבלות וליהנות ביחד, מבלי שיתרחקו יותר מדי רחוק, מבלי שיצטרכו ללכת לחברים או למקומות אחרים. כל מה שצריך בשביל בריכה שכזו, זה שטח בחצר, בגינה או במקום אחר, וסביבה נוחה בה הילדים יוכלו לשהות.

לפני שנסביר מה היתרונות של בריכת אינטקס ולמה זה נכון להתקין אותה, לא רק עבור ילדים אלא גם עבור הורים, צריך להסביר שבריכה מסוג זה, איננה יקרה, ואיננה דורשת לבצע שינויים מקיפים במבנה. לא מדובר בבריכה שצריך בשביל לחפור בור או להקים תשתית רחבה. מדובר בבריכה שמותקנת על גבי האדמה ולכן היא נוחה וזולה להתקנה.

צריך לציין עוד, לא במקרה ציינו את האופציה של שימוש בבריכה בתור פתרון עבור ילדים, מול מסכים או דברים אחרים. מדובר במתקן שכל ילד אוהב, אם מלמדים אותו לשחות ומרגילים אותו לבילוי בברכה. כאן אפשר לראות את היתרון הראשון של הבריכה. הוא מאפשר חיבור טוב בין ההורים לילדים וצורת בילוי מאוד נוחה ומיוחדת.

בריכה
קרדיט לתמונה: https://www.pexels.com

מדוע משתלם להתקין בריכה בבית עם ילדים?

ראשית, בעזרת בריכה בחצר, אפשר ללמד את הילדים לשחות בצורה בטוחה ונוחה. אפשר גם לשחק איתם בבריכה, או לאפשר להם להביא חברים, ואז ניתן להשגיח עליהם מקרוב, שלא ישתוללו ולא יפגעו.

שנית, הרבה מאוד הורים לא אוהבים את הרעיון שהילדים מבלים מול המסכים, אך הם גם לא אוהבים את הרעיון שהילדים נמצאים רחוק מהבית. בריכה ביתית, מאפשרת להם לבלות קרוב, מבלי שההורים יצטרכו לדאוג ולחשוש איפה הם נמצאים. זה נכון בכל גיל, בוודאי כשהם קטנים ואז החשש גדול יותר.

שלישית, בריכה ביתית היא מקום נהדר לא רק לאירוח חברים, אלא גם לאירוח בני משפחה, הן ילדים והן מבוגרים, ובאופן כללי אפשר לעשות מסיבות ואירועים שונים סביב הבריכה. למשל, אפשר לעשות מסיבות יום הולדת לילדים, ולאפשר להם ולחברים להשתמש בבריכה, בפיקוח הורים.

ארבע, התקנת בריכה בגינה, אומנם גובה עלויות מסוימת אך מצד שני, היא חוסכת את הצורך לעשות מנוי בבריכה ציבורית, היא הרבה יותר בטוחה לשימוש וניתן להשתמש בה מתי שרוצים.