מגפי רכיבה – כדאי שתדעו!

תוכן שיווקי

 

לאופנוע יש ללא ספק שורה של יתרונות. הוא חוסך לנו את חיפושי החניה, מצמצם את זמני הנסיעה וכשאנחנו יוצאים לשטח עם כלי הרכב המתאים זוהי ללא ספק חוויה מופלאה. אלא שעם היציאה למסע חשוב לנו להצטייד בכמה פריטים בסיסיים ומשמעותיים במיוחד, ובפרט במגפי רכיבה. למה הם נחוצים לנו ואיך בוחרים אותם נכון? התשובות לפניכם.

ההגנה הטובה ביותר לכפות הרגליים

גם רוכבי האופנוע המתחילים יודעים שעליהם להצטייד בפריטים שיספקו להם הגנה בזמן הרכיבה. הם רוכשים קסדה איכותית, אולי גם כפפות ואפילו מגני ברכיים. אלא שבכל הקשור לכפות הרגליים שלהם, נדמה להם שנעל סגורה תעשה את העבודה. בפועל זה לא ממש נכון. למעשה, כדי ליהנות מהגנה טובה באמת אנחנו זקוקים לנעל חזקה, עמידה וקשיחה ככל האפשר. מגפי רכיבה מעין אלה יאפשרו רכיבה נעימה יותר, ובעיקר בטוחה הרבה יותר.


קרדיט תמונה: pixabay

מגפיים נושמות באיכות מקסימלית

אחרי שהחלטתם לוותר על הסנדלים והסניקרס לטובת מגפי רכיבה טובות, כדאי להבין איך בדיוק בוחרים אותן ומה באמת חשוב לבדוק לפני שמקבלים החלטה. אם כן, מעל לכל רצוי לוודא כי הנעליים אווריריות ונושמות, ואין ספק שמדובר במשתנים קריטיים במדינה חמה כמו ישראל. יתרה מכך, מומלץ לנסות את הנעליים ולוודא שהן אכן נוחות, כדי להבטיח רכיבה נעימה הרבה יותר. חוץ מזה, זכרו שמגפי רכיבה איכותיות כוללות גם מילוי פנימי. יש לכך חשיבות עליונה משום שתפקידו המרכזי של המילוי לבלום זעזועים ואף למנוע חדירה של נוזלים אל הנעל.

המותגים הכי טובים שיש

כשאתם בוחרים מגפי רכיבה רצוי לזכור שהנוחות והאיכות ממש לא מגיעים על חשבון הסטייל. למעשה, יש היום שלל דגמים יפהפיים שיכולים להתאים לכל אחד ואחת, ולכל סגנון. המותגים הטובים בעולם יציעו לכם מבחר גדול למדי, וכך תוכלו ליהנות ממגפיים חזקות, איכותיות ומרשימות, בין אם תבחרו במגפיים של Stylmartin, W2 או בכל מותג יוקרתי אחר. דרך אגב, אם נדמה לכם שאפשר לוותר על המותג ולחסוך עוד כמה שקלים, הרי שיש יתרון ברור למותגים האיכותיים יותר – הם אלה שמייצרים נעליים עוצמתיות שמספקות הגנה אמיתית ונוחות ללא פשרות, בכל רכיבה וללא קשר לתנאים הקיימים בשטח.

רשת אופנוסנטר מציעה לקהל רוכבי האופנועים מבחר מגפי רכיבה מבית STYLMARTIN, W2, KENNY ועוד. צוות יועצי השירות שלנו עומדים לשירותכם עם חיוך ומידע עד לקבלת החלטה נכונה בעת רכישתכם.
אתם מוזמנים להתנסות, התקשרו אלינו לטלפון מספר: 0549793930 או בקרו באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://ofnocenter.co.il/.