מקצוע בכל שלב: פרסום בדיגיטל ובגוגל

בתקופה האחרונה, כשאחוז גדול מעם ישראל נעשה מובטל, או יצא לחופשה ללא תשלום לתקופה שסיומה אינו ידוע, עולה צורך של אנשים למצוא אפיק הכנסה חדש או נוסף, כזה שניתן לעשות אותו מהבית, ומבלי להסתכן בהסתובבות בחוץ. ואכן, כנראה שכל אחד כבר נחשף לפרסומת על "איך לעשות כסף מהבית", ללחוץ על כמה כפתורים, ללכת לישון, ולקוום בבוקר עם עוד כמה מאות או אלפי ₪ בחשבון. באופן כללי, כל אדם יודע שאין דבר כזה להרוויח בלי לעמול כמו שאמר החכם באדם: "אדם לעמל יולד", אלא שלפעמים צורת העמל היא פחות פיזית או תלויה בזמן, אלא יותר ביעילות ובמחשבה מחוץ לקופסה. אז איך אפשר להרוויח כסף מהבית בצורה מכובדת ומכבדת?

מקצוע מותאם לאימהות – פרסום באינטרנט

כל אמא יודעת שאמא עובדת זה יכול להיות קצת מאתגר לילדים ולהתנהלות של הבית. המשפט האחרון נכון שבעתיים מרגע שנכנסנו לתקופת הקורונה, שהדבר הוודאי היחיד בה הוא חוסר הוודאות. מישהי מבית הספר חולה מקורונה – וכל הכיתה בבידוד לשבועיים, משרד החינוך יכול להחליט על סגירת מערכות החינוך, או יותר גרוע – פתיחת מוסדות החינוך יומיים בשבוע, זוגי או אי-זוגי תלוי בגיל הילד, וגם זה עד השעה 12 וחצי. כאמא, לא פשוט ללכת לעבודה כרגיל ולדעת שהילדים שלך נמצאים בבית בלי השגחה. מצד שני, אי אפשר לקחת יום חופשת מחלה כל פעם שהילד בבית – בתקופת הקורונה זה פשוט מתרחש לעיתים תכופות מדי. כך שנוצר מצב שסוג העבודה שיכולה להתאים לאמא, הוא כזה שיש בו אפשרות לשעות גמישות עם הכנסה מכובדת.

ביקוש לאנשי שיווק דיגיטלי

התרחשות נוספת שנגרמה בעקבות התפרצות מגפת הקורונה, היא שהאנשים פחות נמצאים בחנויות וברחובות, ויותר נמצאים באתרי האינטרנט, שהפך להיות הזירה המרכזית של המסחר בישראל. מה שאומר שככל הזמין יעבור, כך יהיה ביקוש גדול יותר לבעלי מקצוע שיודעים לעשות פרסום באינטרנט איכותי, פרסום בגוגל ובפייסבוק וכל המדיה הדיגיטלית.

העסקים הקטנים והגדולים צריכים שיתנו להם שירות של פרסום בגוגל בצורה איכותית, על מנת שיקבלו תנועה (טראפיק) של משתמשים ולקוחות פוטנציאלים לתוך האתר שלהם. כמובן שאחוז ניכר מתוך אותם אנשים שהגיעו לאתר דרך הפרסום בגוגל גם יבצעו רכישות או ישאירו פרטים (לידים) שכל אחד מהם שווה כסף, כמובן.

דרך מצוינת לכל אמא לעזור למשפחה

ממך כאמא, כל מה שצריך הוא הראש הפתוח ללמוד מקצוע חדש, לחקור ולהתעניין בו, להתנסות בו כפי יכולתך (אין צורך בתעודה, אלא פשוט בניסיון מוכח), וכל זה בזמן שמתאים לך: בבוקר שהילדים בבתי הספר, או בערב שהבית כבר מסודר ושקט. מכאן הדרך קצרה לעבוד בפרסום באינטרנט, ולעזור לאנשים להרים את העסק שלהם – טוב להם, למשפחה שלהם, לכלכלה בישראל, וכמובן – לך ולמשפחה שלך.