מוסיפים עוד אהבה ורגש למשלוח הפרחים

זר פרחים חגיגי הוא שי מפתיע ומרגש, והוא יכול להתאים כמעט לכל מאורע מיוחד – וגם לימי שגרה. כדי להבטיח את הבחירה המושלמת ומלאת האהבה, יש כמה שאלות שכדאי לשאול מבעוד מועד. כך תקבלו את ההחלטה האידאלית ותבחרו זר קלאסי ומפנק.

זר לאמא, לבת הזוג או לקולגה?

כדי להבטיח משלוח פרחים מדויק, חשוב להבין מי אמור לקבל את הזר. האם מדובר במתנת לבת הזוג לרגל יום הנישואין, שי חגיגי ליום ההולדת של אמא או סידור פרחים שנשלח לעובד שאיבד זה עתה אדם קרוב? זרים שונים מתאימים לאנשים שונים, ואף לאירועים שונים. ביום ההולדת תוכלו להפתיע עם זר צבעוני במיוחד, ואילו ביום האהבה יתאימו ורדים אדומים, שהם רומנטיים הרבה יותר. מגוון עשיר של סגנונות וזרים תוכלו למצוא באתר פרחי עירית, חנויות פרחים ומשלוחי פרחים.

הסגנון המנצח – בתקציב המנצח

רגע לפני שאתם בוחנים את קטלוג הזרים, הגדירו את התקציב הרלוונטי עבורכם, וזכרו שעליו לכלול גם עלויות נוספות, כדוגמת עלות על משלוח, אגרטל, שוקולד או יין. בהתאם תוכלו גם לבחור את גודל הזר ולהעשיר אותו בכל דרך שתבחרו. הפרט הזה יסייע לכם גם בצמצום האפשרויות כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם ועבור מקבל או מקבלת הזר: האם אתם זקוקים לסידור פרחים כפרי או אלגנטי יותר? האם זהו שי אישי לאישה אהובה או זר פורמלי שמיועד לשותף עסקי?

קרדיט תמונה: פרחי עירית
קרדיט תמונה: פרחי עירית

הטאץ' האישי שעושה את ההבדל

דרך טובה להפוך את הזר לאישי עוד יותר ולמרגש במיוחד, היא להוסיף לו את הטאץ' הייחודי שלכם. תוכלו לבחור את הפרחים המועדפים על האדם שתרצו להפתיע, לשלב פינוקים מתוקים או בקבוק יין למשל, ואף להעניק מתנה ליולדת וליורש או ליורשת העצר. אל תשכחו להוסיף גם ברכה אישית, שהרי למילים יש כוח משמעותי לא פחות מאשר לזר הגדול והמרשים. החיבור בין הצבעים המדויקים, הסידור המרהיב והמילים שנוגעות ברגש ומביעות אהבה – זהו החיבור שהופך את זר הפרחים למתנה הטובה מכולן, גם בחגים ובאירועים שונים, וגם כשאין באמת סיבה מיוחדת לחגוג.

פרחי עירית, חנויות פרחים ומשלוחי פרחים בתפוצה ארצית ובחו"ל, מזמינים אתכם ליהנות משרות לקוחת מעולה, משלוחי פרחים טריים ומשלוח שמגיע בדיוק בזמן ליעד המבוקש. לפרטים והזמנות התקשרו לטלפון מספר: 076-5996825 או בקרו באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://www.irit-flowers.co.il/ ונציגינו ישמחו לסייע לכם במשלוח פרחים מושקע וססגוני.