עבירות אשר יכולות להיות כלולות בהסדר מותנה!

תוכן שיווקי

 

קיימים מקרים בהם לא במתוכנן אנשים נקלעים למצבים בהם הם מסובכים עם רשויות החוק וכן נפתחת נגדם חקירה פלילית.

קיימים מקרים מסוימים אשר יש אפשרות להגיע למצב של הסדר מותנה על מנת למחוק את הרישום הפלילי. לא על כל עבירה קיימת האפשרות להגיע להסדר מותנה אלא מדובר על עבירות מסוימות אשר אפשר להגיש אותם להסדר.

כמובן כי ההחלטה על קבלת הסדר מותנה היא רק של היועץ המשפטי לממשלה, וכן הוא היחיד שיכול להחליט האם על אותה עבירה קיימת האפשרות לקבל הסדר או האם מדובר על עבירה אשר אי אפשר להגיע לשום הסדר.

ההחלטה הינה חשובה מאוד מכיוון שללא אישור של היועץ המשפטי לממשלה לא תהיה קיימת האפשרות להגיע להסדר באותו תיק.

על סמך מה מחליט היועץ המשפטי לממשלה לאשר הסדר מותנה?

כאשר מוגש ליועץ המשפטי לממשלה תיק על נאשם בעבירות מסוימות עליו יהיה לבדוק כמה דברים על מנת להחליט בצורה נכונה ושקולה האם לתת הסדר מותנה, כמו למשל:

  • עבירות קלות.
  • עבירות אשר בוצעו בנסיבות מיוחדות, שכן זה יכול להקל על העונש.
  • מהן הנסיבות אשר הביאו את המואשם לבצע את העבירה.

לאחר בדיקת הנקודות החשובות האלו מחליט היועץ המשפטי האם הוא מעוניין להגיע להסדר מותנה או האם לא מגיע למואשם להגיע להסדר. יש לציין כי לא כל מה שמוגש ליועץ המשפטי יכול להתקבל כתשובה חיובית ולכן רצוי לקחת שירות של עורך דין מקצועי אשר הינו מתמחה בדברים אלו כך שיידע כיצד להציג את התיק וכן לעזור לנאשם בצורה המקצועית ביותר להגיע להסדר.

הסדר מותנה

הסדר מותנה באמצעות עורך דין מקצועי!

קיימים לא מעט מצבים אשר יכול להיות כי אתם יכולים להגיע להסדר מותנה, וכן על מנת שתוכלו להגיע להסדר בצורה הטובה ועם הסיכויים הטובים ביותר עליכם יהיה לקחת שירות של עורך דין פלילי מקצועי ביותר אשר יוכל להגיע עבורכם להסדר מותנה.

לא כל עורך דין יכול להתמחות בהסדר מותנה ולכן, חשוב לבדוק לפני כי אתם בוחרים עורך דין אשר יש לו ניסיון וכן יודע לעשות את העבודה הזו בצורה המקצועית ביותר כך שהוא יכול להביא בפני היועץ המשפטי לממשלה את הממצאים על פיהם הוא חושב כי מגיע לכם לקבל הסדר מותנה.

בחירת עורך דין מקצועי בתחום זה הינה חשובה מכיוון שאותו עורך דין יכול לעזור לכם להשתחרר ממעצר.