מתנות לעובדים לראש השנה 2020

בעולם התעסוקה הישראלי יש שני חגים בשנה שבהם כל העובדים השכירים יודעים שהם צפויים לקבל מתנות שוות במיוחד: פסח וראש השנה.

אבל אולי אפילו יותר מפסח, ראש השנה הוא החג שפותח את השנה היהודית ברגל ימין, מאפשר לכולם לחדש אנרגיות, לפתוח דף חדש, אם צריך, לחזק קשרים ומוטיבציה ולחזור לעבודה בכוחות מחודשים.

מתנות לראש השנה צריכות להיות יצירתיות ומושקעות, שימושיות, שנעים לקבל וכיף להשתמש בהן. כדי שרגע חלוקת מתנות לעובדים בראש השנה, במעמד הרמת הכוסית, יהיה רגע מלא שמחה, הוקרה והערכה הדדית - של העובדים אל ההנהלה ואל מקום העבודה וכמובן גם של מקום העבודה אל העובדים, כדאי גם להוסיף טאצ' אישי.

כיצד אפשר להעניק מתנה עם יחס אישי לכל עובד?

מתנות חג לעובדים יכולות להיות צנועות וזולות, או יקרות ויוקרתיות, אבל כדי שהן יעניקו ערך מוסף כלשהו, יתנו לעובדים לתחושה שהם מקבלים מתנה אישית, מתוך מחשבה עליהם, כדאי להוסיף להן מיתוג.

מתנה ממותגת מעניקה תחושה דומה לתחושה של הקדשה אישית, או כרטיס ברכה, מעניקה למתנה אלמנט רגשי וגם מחזקת את הקשר של העובד עם מקום העבודה שלו.

המומחיות של חברת China promo היא לספק לכם מתנות חג לעובדים, עם מיתוג לחברה, או לעסק, שמדגיש את יתרונות החברה, לחזק את הסטטוס של החברה ומעניק לעובדים תחושה שהם חלק ממשהו גדול.

מתנות לעובדים - שימושיות ובעלות ערך

מתנות לעובדים לראש השנה, לכבוד עמידה ביעדים, או לכל ציון דרך חשוב אחר, חייבות להיות יצירתיות, יפות ומקוריות, אבל הן צריכות להיות גם שימושיות ובעלות ערך - כדי שמי שמקבל אותן יוכל להנות משימוש בהן ולהעריך את מה שקיבל.

לכן חברת China promo מקפידה לייבא מוצרים שיש להם ביקוש בקרב הקהל הישראלי, כמו ציוד קמפינג, גאדג'טים למטבח, מתנות למשרד, ,או לבית ומגוון מוצרים מפנקים, שימושיים ורלוונטיים לתקופת חגי תשרי וראש השנה בפרט.

מתנות לעובדים

נותנים מתנה לעובדים ומקבלים בחזרה הרבה יותר

נכון, קניית מתנות לעובדים היא הוצאה לא קטנה, שגם דורשת מכם להקדיש זמן ומחשבה, בנוסף עם ההוצאה הכספית, אבל הערך שאתם מקבלים מעצם הנתינה גדול הרבה יותר

חלוקת מתנות לעובדים מייצרת לויאליות למקום העבודה, מחזקת את הקשר שלהם למקום העבודה ואת הרצון שלהם לרצות בחזרה את הממונים עליהם, מחזקת אצל העובדים את התחושה שיש להם ערכים משותפים עם מקום העבודה, את המוטיבציה להצליח ולקדם את מקום העבודה בדרכים שונות.

אז אל תחכו לרגע האחרון - צרו איתנו קשר כבר עכשיו, או השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם, עם הצעה שלא תרצו לסרב לה.