חיים טולדנו מספר איך בלוג השקעות הופך חיים של אנשים

בישראל כמו בישראל, כל אחד חושב שהוא יודע הכל. תחום ההשקעות נחשב, בעיני מרבית האנשים לתחום, שלא מצריך ידע מוקדם, אך חיים טולדנו יועץ פיננסי בכיר ומוכר מצליח להפריך תיאוריה זו. בעזרת המאמרים בבלוג ההשקעות שלו, המדברים לקהל הישראלי בגובה העיניים, זו הסיבה להצלחה שהבלוג זכה לה.

כאשר רוצים להתעניין בתחום הפיננסי בכלל, ובתחום ההשקעות בפרט, צריך הדרכה, אז כל אדם שתשאלו אותו ימליץ על חיים טולדנו.

אחרי כברת דרך בה עבר בתחום הפיננסי הוא הפך לאוטוריטה בתחום, לאחרונה הגשים חלום להנגיש את הידע שצבר, במשך השנים, לציבור הרחב, בדרך של כתיבת מאמרים בבלוג השקעות.

חיים טולדנו מזמין את הציבור הרחב לקרוא ממאמריו, העוסקים בנושאים שברומו של עולם בתחום ההשקעות, להפוך אותם למובנים לאדם הפשוט.

הוא בוחן את הנושאים מזוויות שונות, ונותן נופך ייחודי לנושאים אלו.

מאמרים אלו מאוד מומלצים לאנשים, העושים צעדים ראשונים בעולם ההשקעות, וגם לבעלי מקצוע.

מטבעות ושטרות יורו

מה לא יודעים על חיים טולדנו?

חיים טולדנו הוא כריש ותיק בתחום ההשקעות ויועץ פיננסי מומחה, לאחר אלפי לקוחות מרוצים, החליט לקחת מעט פסק זמן, ולהפיץ את הידע שלו לקהל הרחב, וזה נעשה במספר דרכים, מתן ייעוץ מקצועי לארגונים, ובכתיבת מאמרים אקדמיים מקצועיים.

במאמרים אלו קיים ניתוח המצב העכשווי בכלל ובפרט בנושאים החברתיים והפוליטיים, המשפיעים על מנגנונים פיננסים.

בעזרת ניסיונו הרב מצליח לזהות תהליכים, עוד לפני שהם מתרחשים, כמו כן הוא מציע פרשנויות שונות למצב ודרכים חלופיות.

במשך מספר שנים חיים טולדנו משמש כיועץ פיננסי אהוב ומוכר.

בזמן זה צבר לקוחות רבים, ההתמחות שלו הם בעיקר בשוק ההון ברחבי העולם בכלל ובפרט בגיוסי הון ושוק האגרות חוץ.

ניסיונו הרב ולקוחותיו הרבים הפכו אותו לשם דבר בתחום, ורבים מזמינים אותו להרצאות במוסדות אקדמיים נחשבים.

הוא תורם מהידע הרב שצבר, על מנת ללוות ולייעץ לארגונים הנמצאים במשברים כלכליים שונים, ארגונים אלו לא מתביישים לספר שהוא הציל אותם.

כיום חיים טולדנו כותב מאמרי דעה שונים, שהקנו לו את הכינוי בציבור "נביא הזעם".

איך הופכים לאוטוריטה בתחום או מהי ההשכלה של חיים טולדנו?

באוניברסיטה לא שוכחים את הסטודנט השקדן, שסיים שני תארים בהצטיינות יתרה בתחום ניהול וכלכלה, ובמקביל ללימודיו שימש פרשן כלכלי בתוכניות רדיו, טלוויזיה, וכן העביר הרצאות בתחום במוסדות אקדמיים.

חיים טולדנו מקפיד לתרום לחברה ככל יכולתו, שכן פעל במצבים פיננסיים קשים, שעברו על מדינת ישראל, ודאג להתחבר אל המקומות הנכונים, על מנת לסייע, ככל שניתן, בנושאים אלו.

כמו כן גם היותו פעיל באגודה הישראלית לכלכלה, ותרם מניסיונו, על מנת לקדם את השיח בנושא בעיקר בחקר הכלכלה , בנוסף קיים הרצאות שונות בתחומים שונים במשך השנים.

כאשר החברה הוציאה כתב עת רשמי הפך להיות העורך הראשי של כתב עת זה, ערך את המאמרים האקדמיים שהופיעו בו והבטיח את איכותם, וכיום הוא אינו נושא בתפקיד רשמי בכתב עת זה אך עדיין מייעץ.

מה המוטו של חיים טולדנו?

רבים שואלים אותו, איך העולם הפיננסי פגש אותו? הוא טוען תמיד שרצה להיות פעיל בשינוי של העולם, והתהליכים העוברים עליו. וכן מאמין כי ניתן לחולל שינויים בעולם, באמצעות התנהלות כלכלית נכונה, ומניף את הדגל להיות הראשון שמוביל דרך זו.

אלפי עסקים חבים לו את הצלתם ממשברים כלכליים, בזכות העצות שקבלנו ממנו