אילו הטבות ייחודיות יש בכרטיס אשראי ויזה?

תוכן שיווקי

 

כרטיס ויזה הוא אחד הכרטיסים הפופולאריים והנפוצים ביותר לשימוש בארץ ובעולם. כרטיס זה מכובד בכל רחבי העולם ואפשר ליהנות ממגוון הטבות, מבצעים והנחות שונות במחירים נוחים וגמישים ואף ממסגרת נפרדת מעבר למסגרת העו"ש בבנק. כך שאם אתם נתקעים במינוס במסגרת הבנק, תוכלו למשוך באמצעות כרטיס האשראי.

אילו הטבות ייחודיות תמצאו בכרטיס ויזה?

בשונה מכרטיסי אשראי אחרים בשוק, בכרטיס אשראי ויזה ימצא מגוון נרחב הטבות ומבצעים אשר מגיעים רק לבעלי כרטיס ויזה. בנוסף לכך, תוכלו לצבור נקודות מדי חודש שאותם תוכלו להמיר להטבות שונות במחיר משתלמים ביותר או לרכוש כרטיס 1+1 למגוון אטרקציות שונות וכניסה למוזיאונים ופארקים. צבירת הנקודות בכרטיס ויזה חוסכת לכם לא מעט כסף על מוצרים שאתם משתמשים בהם בתדירות גבוהה ובאופן קבוע, לכן במקום לשלם מחיר מלא כדאי לחפש את ההטבות של ויזה וליהנות מהם ומהטבות נוספות.


קרדיט לתמונה: depositphotos

למה כדאי לכם כרטיס ויזה ולא כרטיס אחר?

עם כרטיס ויזה יוכל ליהנות משפע הטבות והנחות אשר ניתנות רק למחזיקי כרטיס ויזה. בנוסף לכך, אם אתם חברי מועדון כלשהו תוכלו ליהנות מהטבות הנוספות של המועדון ולחסוך לכם לא מעט כסף הודות להנחות הגדולות והשוות. ההטבות של כרטיס זה שונות מהטבות של המתחרים וכוללות מגוון גדול ושווה של תחומים שבהם תוכלו למצוא מוצרים שיתאימו לכם. כמו כן, תוכלו ליהנות ממסגרת אשראי נפרד ממסגרת העו"ש, פריסת תשלומים נוחה וגמישה וכן קבלת הלוואה מחברת האשראי.

האם ההטבות של כרטיסי המועדון הם בנפרד מהטבות הכרטיס?

בחברת האשראי ימצאו כרטיסי מועדון שונים אשר יוכלו להתאים לצרכים האישיים שלכם. כל כרטיס מועדון כולל הטבות נוספות אשר לא קשורות להטבות הרגילות שאתם מקבלים מחברת האשראי. כך שתוכלו ליהנות מהנחות, הטבות ומבצעים נוספים. ומעבר לכך, תוכלו לצבור לכם חוויות שאותם תוכלו להמיר לנחות משתלמות ושוות או לרכוש מוצרים בחצי מחיר בכל הקטגוריות השונות באתר.

איזה כרטיס עדיף יותר כרטיס רגיל או של מועדון?

אם אתם חובבי קניות מושבעים של מותגים מסוימים עדיף לכם לעשות כרטיס מועדון ולקבל הנחות נוספות אשר מתאימות לצרכים האישיים שלכם. בהטבות מועדון תוכלו לצבור חוויות, לקבל הנחות ומבצעים של מותגים מובילים שלא תמיד תקבלו בכרטיס האשראי הרגיל.

יתרונות השימוש בכרטיס אשראי ויזה

השימוש בכרטיס האשראי מעניק לא מעט יתרונות עבור משתמשיו הן בארץ והן בעולם. מעבר להיותו נפוץ ופופולארי הוא מכובד בכל העולם ומעניק לבעליו הטבות והנחות רבות לאורך כל השנה. בנוסף לכך, אפשר לצבור חוויות אפשר להמיר למוצרים שונים או לקבל הנחות גדולות ושוות. ואף ישנם כרטיסי אשראי אשר אפשר לצבור איתם נקודות אפשר להמיר לתו. בנוסף לכך, הכרטיסים מעמידים הלוואה ללקוח, ניתנים לפריסה של עד 12 תשלומים, מעמידים מסגרת נוספת שלא שייכת למסגרת הבנקאית ומעניקים הנחות ומבצעים על מגוון נרחב של מוצרים, וכך אפשר למצוא מוצרים שמתאימים לצרכים האישיים שלכם וליהנות מהם.