פרס שר הפנים לניהול תקין לשנים 2016-2017 הוענק לראש עיריית טירת כרמל אריה טל בטקס מרשים ומכובד

כבר למעלה מ-16 שנים שראש עיריית טירת כרמל, אריה טל וגזבר העירייה הרצל רגב, זוכים בפרס שר הפנים שמוענק על ניהול תקין של תקציב העירייה. הפרס היוקרתי, שקרוי על שמו חיים קוברסקי ז"ל, מוענק במסגרת מדיניותו של משרד הפנים לעודד רשויות מקומיות לעמוד בתנאים לניהול נכון של תקציב העירייה.

במכתב ששלח שר הפנים אריה מכלוף דרעי ללשכתו של ראש העיר אריה טל, הודיע כבוד השר על זכייתה של עיריית טירת כרמל בפרס היוקרתי לניהול תקין של תקציב העירייה בשנים 2016-2017 והוסיף כי הוא מאחל לראש העיר אריה טל ולגזבר העירייה הרצל רגב, המשך הצלחה בשימור ההישגים גם בשנים הבאות ושיפור מתמיד בניהול המערכת הכספית תוך הקפדה על כללי המנהל התקין.

ביום שני (11/12), התקיים בבנייני האומה טקס מרשים בהשתתפותם של בכירים במשרד הפנים ובכירים בשלטון המקומי, ובמהלכו העניק שר הפנים אריה מכלוף דרעי את הפרס היוקרתי לראש העיר אריה טל ולגזבר העירייה, הרצל רגב.

ראש העיר אריה טל, הודה לשר הפנים על הבחירה להעניק לעיריית טירת כרמל את הפרס החשוב והבטיח להמשיך ולנהל ביחד עם הגזבר הרצל רגב את תקציבה של העיר בצורה נבונה, שקולה ואחראית תוך שמירה על כללי מנהל תקין.