מרכז אשכול פיס בטירת כרמל יערוך בשבוע הבא יום חשיפה לתכנית המצוינות אלברט"ו

תכנית המצוינות הלימודית 'אלברט"ו, פועלת בישראל בהצלחה גדולה כבר חמש עשרה שנים ברציפות. התכנית, שמיועדת לתלמידים מצטיינים מהשכבות א' ועד ו', מתקיימת לאורך כל שנת הלימודים והמטרה העיקרית בה נועדה לאתגר את המוחות הצעירים של התלמידים כדי שיחשבו מחוץ לקופסת הלימודים הפורמאלית.

מערכת החינוך בטירת כרמל, הצטרפה לתכנית המצוינות אלברט"ו בשנת הלימודים תשע"ז ובמסגרתה למדו במעבדות הלימוד של מרכז 'אשכול פיס' בעיר 60 תלמידים מצטיינים מבתי הספר היסודיים בעיר שעברו את המיונים ומבחני הקבלה. במהלך שנת הלימודים האחרונה, התלמידים הצעירים מטירת כרמל למדו במסגרת התכנית לאמץ דרך חשיבה לא שגרתית בחוגים כמו פיזיקה, מתמטיקה וכימיה ועמדו בכבוד במבחנים הקשים שהעמידה התכנית בדרכם לאורך שנת הלימודים שהייתה גם חווייתית ברובה.

כאמור, במסגרת הניסיון לאתר תלמידים מצטיינים לתוכנית המצוינות אלברט"ו מהשכבות א' ועד ו' בטירת כרמל לשנת הלימודים תשע"ח, יערוך הצוות החינוכי של התוכנית בשבוע הבא יום חשיפה שבו המועמדים ישתתפו בשיעור לדוגמה שבמהלכו הם יכירו את מקצועות הלימוד בתכנית. לאחר מכן, ביחד עם ההורים יוכלו המועמדים לבחור את מקצועות הלימוד שמעניינים אותם. יום החשיפה לתוכנית אלברט"ו יתקיים במרכז 'אשכול פיס' בשיפמן ביום רביעי (12/07) בשעה 17:00 לתלמידי השכבות א' עד ג' ובשעה 18:00 לתלמידי השכבות ד' עד ו'.