אריזות זורקים לפח הכתום - תאגיד המחזור ועיריית טירת כרמל

אריזות זורקים לפח הכתום זהו הסלוגן החדש בעיר בשיתוף פעולה שבין עיריית טירת כרמל לבין תאגיד המחזור תמיר אשר יוצא לשלב שני עם מסע הסברה לכל התושבים, פעילות ההסברה אשר מתוכננת בבתי משק נוספים בטירת כרמל הם ברחובות: אליאש כרמל, אריאל שרון, אלמוג, ביאליק, בן צבי, דקל, הזית, החרוב, לח"י, מוצקין, סחלב, סיגליות, עוגן, עזרא לניאדו ושיטרית, שבמהלך מסע ההסברה יעבירו נציגי ההדרכה הסבר על אופן הפרדת הפסולת וחלוקתם לפי מחלקות.
בחלק משיווק ופרסום הסלוגן דדי החתול יבקר אצלינו במאצעות מודעות ופליירים שישלחו לבתים התושבים לכם שמירה על איכות הסביבה וחלוקת פחי האשפה בעיר. 

מנכ"ל תאגיד תמיר תגובה אומר שזוהי השנה השלישית אשר אנו מקיימים קמפיין "אריזות זורקים לפח הכתום" ובכל שנה ושנה אנחנו מגדילים את כמויות הפחים בעיר ובפריסה רחבה נוכל לסייע למשפחות לחלקת את האריזות לפי קבוצות ומשפחות והעברתם לפח הכתום למחזור. הקמפיין נועד להסביר לתושבים על חשיבותם של השלכת הפסולת ושמירה על חוק ולהתחיל את תהליך המחזור כבר מהבית. אנו מאמינים שכל שנה ושנה האוכלוסיה גדלה ואנחנו נערכים בהתאם לכך ומכינים את התושבים שיהיו מודעים למתרחש בשטח.

ראש העיר אריה טל שמח על שיתוף הפעולה בין התאגיד תמיר ובהשתתפותם של תושבי העיר לשמירה על איכות הסביבה ומחזור הפסולת, הפעילות של התאגיד שמוסברות באמצעות פליירים ורשתות התקשורת עוזרות לאוכלוסיה להפרדת הפסולת. אני ראש העיר אריה טל רוצה לבקש מכם התושבים את התייחסותכם לנושא ולשמירה על איכות הסביבה ואורך חיים בריאה ונקי. מהפכת המחזור תורמת רבות לאיכות החיים וזיהום האוויר ושמירה על מי תהום ונחלים.
אצלנו בטירת כרמל אריזות זורקים לפח הכתום.