הכירו את ״מודולית״ אונליין דיזיינר – התוכנה שתעזור לכם לתכנן את המטבח, בלי לצאת מהבית

תוכן שיווקי

 

אנחנו הישראלים שמים דגש רב על עיצוב המטבח ולא במקרה. המטבח הוא לב הבית וכולם מתנקזים אליו לאורך כל היום. בתכנון שלו עלינו לחשוב על הצד הפונקציונלי לצד העיצובי. אז כיצד אפשר לתכנן מטבח החלומות גם בלי לצאת מהבית? הכירו את תוכנת ״מודולית״ מבית מודולר שמאפשרת לנו לקבל ״מטבח פרמיום במחיר מידיום״ בזכות השיטה החדשנית של החברה לרכישת מטבח.

 

מודולר מטבחים הופכים את עיצוב המטבח לפשוט ומהנה. באתר מחכה לכם תוכנת "מודולית" לעיצוב המטבח באופן אינטרקטיבי. התוכנה אינה בתשלום ושלא כמו במפגש עם מעצבים בחברות המטבחים, כאן אתם יכולים לשמור לעצמכם את העיצוב כדי לחשוב עליו, לעשות שינויים בהמשך ובנוסף תוכלו להתייעץ עם מעצב מקצועי ללא כל עלות.

מהי ״מודולית״ או “Modulit” וכיצד תוכלו לעצב את המטבח החדש שלכם?

מודולית היא תוכנה מבית מודולר מטבחים והיא חינמית לחלוטין. אתם לא צריכים לרכוש תוכנה, תוספות ואפילו לא להוריד אפליקציה או להירשם. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר modulr.co.il, ללחוץ על הכפתור "התחילו לעצב" ולהתחיל ליהנות מהחוויה. כדי לעצב ממש את המטבח שלכם ולא רק לחשוב על רעיונות כלליים, תצטרכו למדוד את גודל החלל בו יהיה מותקן המטבח. אם אתם מתכננים לשפץ את המטבח, קחו את המידות הנוכחיות, אם אתם בונים את ביתכם, הכניסו את המידות שבגרמושקה.

המטבח שלכם עומד לקבל חיים בתוך דקות ספורות ובעזרת התוכנה תוכלו להתחיל לבחור את הארונות העליונים והתחתונים. תוכלו להוסיף כיור במקום המיועד לכך ואפילו את נקודות החשמל ואינסטלציה. כדי לקבל את התמונה המלאה של המטבח העתידי שלכם תוכלו אפילו להוסיף את מכשירי החשמל.

כשתסיימו את העיצוב תוכלו לבצע מספר פעולות: לשמור את הפרויקט לצורך שינוי בהמשך, להזמין שיחת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר עם מעצב ללא עלות דרך המחשב, או להיפגש עם מעצב באחד מ 5 אולמות תצוגה בפריסה ארצית. אפשרות נוספת היא להזמין שירות של מעצב בביתכם  בעלות סמלית (העלות תקוזז לכם במידה ותבצעו את ההזמנה) ותוכלו לשמור לעצמכם את תמונת המטבח החדש שלכם על ידי כפתור הדפסת מסך במחשבכם.

תוסיפו, תשנו, תחליפו – בקלות

התוכנה היא אינטרקטיבית ואפשר לשנות את כל המידות. אתם יכולים לבצע את השינויים כל הזמן: להוסיף יחידות, לשנות את המיקום שלהם, להחליף את המיקומים של הארונות, הידיות ואפילו להחליף את סגנון העיצוב והצבעים. ברגע שתיכנסו למודולית תגלו עולם שלם ומהנה של עיצוב מטבחים והוא יהיה זמין עבורכם גם אם אין לכם כל ניסיון קודם בעיצוב והכל בעברית.

היום כל אחד וכל אחת יכולים לעצב את המטבח שלהם בעצמם. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הפריט שתרצו להוסיף למטבח, לגרור למקום המיועד ואם תרצו לשנות את המיקום או החלק שוב ושוב. אתם יכולים לבחור את סגנון העיצוב הכללי ולקבל הדמיה של מטבח כפרי, מודרני, הייטקי וקלאסי, עם או בלי אי ובקיצור, כל האפשרויות פתוחות בפניכם.

בנוסף קיים במודולית כפתור ״עזרה״ שבו ניתן לצפות בסרטון הדרכה שיעזור לכם להבין בקלות ובמהירות איך להתחיל לעצב בעצמכם ומה נמצא בכל מקום. בנוסף קיימות תמונות של פרויקטים מוכנים שניתן לטעון לתוך זירת העיצוב אשר יעזרו לכם להתרשם ולהבין יותר טוב את המערכת.

 

יתרונות משמעותיים בעיצוב בעזרת ״מודולית״

מודולית מאפשרת לכם להתלבט, לחקור, להתעמק ולשנות את דעתכם עד שתהיו מרוצים. אתם לא מחויבים לעיצוב מסוים ולא למעצב. במודולית מופיעות ההדמיות על מסך המחשב באופן ברור והן שלכם. אתם יכולים לבחור את האלמנטים השונים, לבחון כיצד המטבח שלכם ייראה בצבעים שונים, עם ידיות מאורכות או אופקיות ואפילו להתלבט בין חיפויי הקירות השונים.

יש לכם אפשרות להתלבט, לחשוב על סגנון החיים המתאים לכם וזאת כשאתם רואים מולכם כיצד החיים במטבח עומדים להיראות. כשתרגישו מוכנים לפנות למעצב מוסמך של החברה בשביל לקבל הערכת מחיר ומבט מקצועי על מה שתכננתם עבור המטבח שלכם תוכלו ללחוץ על כפתור "להתייעצות עם מעצב" ולקבל יותר מידע ושוב, ללא כל עלות מצדכם.

המעצב יקבל את הנתונים שהכנסתם, ישלח לכם שאלון קצר להשלמת פרטים נוספים כדי שיוכל להגיע לפגישה מוכנים כמה שיותר. בפגישה תוכלו לקבל עוד רעיונות, לעבור על אלמנטים, לשנות יחדיו צבעים ולראות את מטבח החלומות שלכם נבנה מול עיניכם.

 

מודולית בבית – תתחילו לעצב

תוכנת מודולית מאפשרת לכם להתחיל לעצב את המטבח שלכם גם בלי לצאת מהבית. אתם יכולים להתייעץ כבר בשלב הראשוני עם מעצב או ליהנות מהתוכנה ולפנות אליו בשלב מאוחר יותר. אתם יכולים להתרשם ממגוון הסגנונות ולקבל הדמיה תלת ממדית של מטבח מודרני, כפרי וכל סוג אחר שתרצו.

עכשיו זה הזמן שלכם להתחיל ליהנות מגישה חדשנית, בלי להסתבך, בלי שיסתירו מכם מידע ובסיום לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית למטבח החדש והיפה שלכם שמגיע דרך אגב באופן בלעדי בארץ עם אחריות לכל החיים, בהתאם לתעודת אחריות של מודולר מטבחים.

 

לינק לאתר החברה: www.modulr.co.il
לינק ישיר למודולית: www.modulr.co.il/modulit
אימייל: info@modulr.co.il
טלפון: 0733-744744